Nocleg w Krośnie, pokoje Krosno, apartament Krosno, tanio, domowa atmosfera, Kolejowa

APARTHOSTEL

Hostel apartamentowy w Krośnie przy ulicy Czajkowskiego 62. Na parterze orientalna restauracja, a na piętrze noclegi, 2 pokoje, w których swobodnie może mieszkać łącznie 5 osób.   

Przy wejściu znajduje się otwarta kuchnia z salonem, kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne przybory z kuchenką mikrofalową na wyposażeniu oraz zmywarką. Na ścianie frontowej znajduje się duży, płaski telewizor, a po jego lewej stronie część wypoczynkowa. Obiekt ma 2 łazienki, w jednej z nich znajduje się prysznic, pralka, deska z żelazkiem i suszarka. Łazienki są duże i obszerne. 2 pokoje; jeden pokój dwuosobowy a drugi trzyosobowy.  Do każdego z pokoi zostały zorganizowane zamykane szafy. Jedna na odzież wierzchnią w korytarzu, a druga w zabudowie obok pokoju. Całość usytuowana jest na prawie 100m2.

Mieszkanie zostało ochrzczone nazwą aparthostel ze względu na jego wysoki standard oraz korzyści dające możliwości zamieszkania dla dwóch niezależnych par, czy rodzin lub większej rodziny z trójką dzieci. W każdym pokoju jest biurko. Każdy z pokoi jest zamykany na klucz.